Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień od 175 zł.

Współpraca B2B

Grig-velkoobchodni-spoluprace-jedly-hmyz-potraviny-krupavi-cervici-min

Spożywanie jadalnych owadów przeżywa ostatnio prawdziwy boom, a liczba osób praktykujących entomofagię rośnie w błyskawicznym tempie!

Jeśli masz ochotę skorzystać z tego trendu i chcesz razem z nami przedstawić światu smaczną, pożywną i ekologiczną alternatywę dla dzisiejszych posiłków, znajdujesz się we właściwym miejscu!

Rozumiemy, że każdy jest wyjątkowy i może chcieć się angażować na swój sposób, dlatego proponujemy następujące formy współpracy.

 

mceclip0-25

 

Współpraca hurtowa

Masz sprawnie działający e-sklep lub sklep stacjonarny i chciałbyś poszerzyć swój asortyment o produkty z owadów jadalnych ? Skontaktuj się z nami, a otrzymasz nasze produkty po cenach hurtowych!

 

Sprzedaż pod własną marką

Chcesz sprzedawać nasze owadzie specjały pod własną marką? Przygotujemy produkty specjalnie dla Ciebie i w razie potrzeby zapakujemy je według Twojego życzenia. Tobie pozostaje już tylko sprzedaż towaru!

 

Stoiska sprzedażowe

Praca sezonowa czy regularny dochód? To zależy tylko od Ciebie! Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać nasze produkty na jarmarkach bożonarodzeniowych, świętach wina, festiwalach muzycznych czy kulinarnych, oferujemy współpracę w formie franczyzy. Zysk ze sprzedaży będzie tylko Twój!

 

mceclip0-26

 

Gastronomia

Chcesz, aby Twoje potrawy były wyjątkowe, a klienci na długo je zapamiętali? Mamy dla Ciebie luźno pakowane świerszcze, robaczki i koniki polne. Obojętnie, czy udekorujesz nimi ciasto, czy dodasz je do pizzy, będzie to wyjątkowe przeżycie kulinarne. Wyobraźnia nie zna granic, więc idź na całość!

 

Teambuildingi / imprezy towarzyskie

Niezależnie od tego, czy organizujesz firmową imprezę teambuildingową lub letnie kolonie czy obozy, skorzystaj z naszej oferty suszonych owadów i zapewnij swoim uczestnikom niepowtarzalne wrażenia!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz